Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Fr.o.m.: 2020-05-25

Row 1 - 50 av 894
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Fr.o.m.: 2020-05-25

StartGameClass Team Competes for APP Game Reg Status
200812 SM i Konstnärlig dans, Eskilstuna
Show Solo Brons B Granska lag Elsa Östlind SDL Preliminär
Show Solo Brons V Granska lag Caroline Sterner STEPZ Preliminär
Show Solo SM-Klass J Fl I Granska lag Hannah Thyren SDL Preliminär
Show Solo SM-Klass J Fl I Granska lag Alda Lowbrink FLEX Preliminär
Show Solo SM-Klass J Fl II Granska lag Madeleine Svennestam Lindell Let's Move Preliminär
Jazz Solo Brons B Granska lag Cornelia Albornoz Let's Move Preliminär
Jazz Solo Brons B Granska lag Elsa Östlind SDL Preliminär
Jazz Solo Brons J Granska lag Michelle Hansson Laisings Preliminär
Jazz Solo Brons J Granska lag Elina Eriksson Let's Move 1 Preliminär
Jazz Solo Brons J Granska lag Stella Olofsson Svärdsudd VDC Preliminär
Jazz Solo Brons J Granska lag Agnes Bergdahl SDL 1 Preliminär
Jazz Solo Brons V Granska lag Emilia Arvidsson Let's Move Preliminär
Jazz Solo Brons V Granska lag Caroline Sterner STEPZ 1 Preliminär
Jazz Solo Guld J Granska lag Hannah Thyren SDL Preliminär
Jazz Solo Guld J Granska lag Nea Jared Kindahls Preliminär
Jazz Solo Guld V Granska lag Miranda Wilson FLEX 1 Preliminär
Jazz Solo SM-Klass J Fl II Granska lag Madeleine Svennestam Lindell Let's Move Preliminär
Jazz Duo Brons B Granska lag Cornelia Albornoz & Nellie Larsson Let's Move Preliminär
Jazz Grupp Brons V Granska lag Said and Done Laisings Preliminär
Modernt Solo Brons J Granska lag Michelle Hansson Laisings Preliminär
Modernt Solo Brons J Granska lag Madeleine Svennestam Lindell Let's Move 1 Preliminär
Modernt Solo Brons V Granska lag Olivia Lindeborg Laisings Preliminär
Modernt Solo Guld B Granska lag Vanessa Heikkilä FLEX Preliminär
Modernt Solo Guld J Granska lag Agnes Bergdahl SDL 1 Preliminär
Modernt Solo Guld J Granska lag Elicia Klingenstierna FLEX Preliminär
Modernt Solo SM-Klass J Po I Granska lag Robin Sandalci Kindahls Preliminär
Modernt Solo SM-Klass V Fl Granska lag Miranda Wilson FLEX Preliminär
Modernt Duo Brons B Granska lag Liam Oksala & Tilda Kammerer VDC 1 Preliminär
Modernt Duo Brons J Granska lag Ella Klingberg & Nora Olofsson Wilson Preliminär
Modernt Duo SM-Klass V Granska lag Michaela Garpedal & Saga Hammarström Kindahls Preliminär
Modernt Grupp Brons V Granska lag Baianá Laisings Preliminär
Modernt Grupp SM-Klass V Granska lag Said and Done Laisings Preliminär
200812 SM i Pardans & Artistic Ballroom, Eskilstuna
Danceshow Caribbean Grupp SM J Granska lag The Mini Rockets Ackes Preliminär
Solo Vals Brons B Granska lag Filippa Eriksson Ackes Preliminär
Solo Vals Guld B Granska lag Molly Hansson DS Magic Anmäld
Solo Vals Guld J Granska lag Selma Nordin Ackes Preliminär
Solo Vals Guld J Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory 2 Preliminär
Solo Vals Guld J Granska lag Ella Alsenlid Ackes Preliminär
Solo Vals SM V Granska lag Natalie Safari Knief Ackes Preliminär
Solo Vals SM V Granska lag Johanna Österström Sinclairs Gbg Preliminär
Solo Wienervals Brons B Granska lag Molly Hansson DS Magic 1 Anmäld
Solo Wienervals Guld J Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory 1 Preliminär
Solo Wienervals Guld V Granska lag Johanna Österström Sinclairs Gbg 2 Preliminär
Solo Quickstep Brons Barn Granska lag Filippa Eriksson Ackes Preliminär
Solo Quickstep Guld Barn Granska lag Molly Hansson DS Magic Anmäld
Solo Quickstep Guld Junior Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory 2 Preliminär
Solo Quickstep Guld Vuxna Granska lag Johanna Österström Sinclairs Gbg 1 Preliminär
Solo Quickstep SM Vuxna Granska lag Natalie Safari Knief Ackes Preliminär
Solo Chacha Brons Barn Granska lag Filippa Eriksson Ackes Preliminär
Solo Chacha Brons Barn Granska lag Leo Hallman Skäre Ackes Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-05-25 E-post info@dans.se